"Esencją jest czynna miłość Boga." Śri RamakrysznaW Stronę Pojednania

Naukowiec jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zamieszczamy na stronie zarówno wiedzę z poszczególnych dziedzin nauki jak i praktyczne narzędzia. Można znaleźć na portalu potrzebny wzór, wyjaśnienie jakiegoś zagadnienia, jakąś potrzebną naukową informację.

Postanowiliśmy rozbudować serwis również o część inspiracyjną. Wielkie naukowe odkrycia nie zostałyby odkryte, gdyby nie szeroko pojęta inspiracja, ciekawe myśli, nowatorskie idee, które nieraz miały swój początek w obserwacji codziennego życia, a nie problemów stricte naukowych.

Abyśmy mogli lepiej poszerzać własną wiedzę i własne zrozumienie otaczającego nas świata należy niekiedy poszukać odpowiedniej motywacji, innego, nietuzinkowego spojrzenia na życie.

Tym właśnie jest "Kurs Cudów". Książka - inspiracja. Książka, która zainteresowała zarówno naukowców, jak i laików. Jest to książka, która pomaga każdemu na jego drodze życiowej w zrozumieniu otaczającego go świata, w odnalezieniu drogi do rozumienia praw naszego życia.

Polecamy każdemu tę książkę, ponieważ ułatwia ona nasze życie. Sprawia, że więcej rozumiemy, że żyjemy pełniej, że poznajemy sposób na własne szczęście.


naukowiec.org

Komentarze - bez konieczności logowania!

Brak komentarzy.