blog W stronę Ducha Naukowiec (naukowca) wspiera KURS CUDÓW

Czas na recenzję książki, a dokładnie Książki książek, "św. Graal" literatury, zarówno tej fantasy jak i naukowej. Tam zawarta jest cała logika, Logika logik. Kurs Cudów. Wymagająca pozycja, na pierwszy chwyt ręki zatrważająca lecz po chwili delikatna i łagodna jak przystało na Królową. "....czysta technika, żadnego fałszu" ("Jestem Bogiem", 2001, Paktofonika).

Jest to książka, której cały sens zawarty jest już od razu, ale aby go dostrzec należy poznać resztę książki. Nie zdziw się tym, że jak sięgniesz po nią to niewiele na początku zrozumiesz. Wielu z nas tak miało, aczkolwiek to nie jest żaden błąd. To genialne rozwiązanie, by ułatwić Ci zrozumienie sensu przesłania tej książki.

Jak jest wspomniane we wprowadzeniu:

"To jest kurs cudów. Jest to kurs wymagany. Tylko czas, kiedy go podejmiesz, jest do wyboru. Wolna wola nie oznacza, że możesz ułożyć jego program. Oznacza tylko, że możesz wybrać to, co chcesz podjąć w danym czasie."

Prędzej czy później natkniesz się na nią ponownie w swoim życiu. I wtedy będzie ona dla Ciebie ogromnym wsparciem w Twoich osobistych, zawodowych i duchowych sprawach. Jest lekarstwem na wszelkie problemy, ponieważ jest ona dla każdego, zarówno naukowca jak i artysty, zarówno dla bogatego, jak i biednego, zarówno dla niego, jak i dla niej, zarówno dla starca jak i dla dziecka. Dlatego też jest tak ważna. Ma taką moc. Moc zrozumienia sensu, istoty, podstaw wszelkiej logiki, filozofii, nauki czy praktyki. Książka łącząca filozofię z inżynierią, medycynę z astrologią, sztukę ze strategią, matematykę z wolnością a fizykę z Duchem.


Kurs Cudów Tekst

Kurs Cudów Ćwiczenia

Kurs Cudów Podręcznik dla nauczycieli


Książka podzielona jest na trzy części, przy czym główny przekaz opisany jest w pierwszej części: Tekst. Dwie pozostałe na swój sposób pomagają w zrozumieniu tego, co zawarte jest w pierwszej części bądź też ukazują praktyczną stronę Kursu Cudów.

Część pierwsza - TEKST, w nim zawarte jest wyjaśnienie. W drugiej części - ĆWICZENIA przedstawione zostały lekcje, które ułatwiają zrozumienie części pierwszej, natomiast w części trzeciej - PODRĘCZNIK DLA NAUCZYCIELI zawarte zostały praktyczne inklinacje całego Kursu. Czytaj tak, by zrozumieć. Czytaj tak, by jeden dzień stał się jednym dniem. Czytaj tak, byś zrozumiał sens tego projektu. Jest tam to, czego każdy z Nas szuka. Od nowej ery tego bloga wspieram nieustannie tę pozycję. Polecam każdemu, aby sięgnął po nią.

Rafał Rendak

Komentarze - bez konieczności logowania!

Brak komentarzy.