W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jak był do tej pory. Jiddu KrishnamurtiW Stronę Pojednania

W jaki sposób przebaczyć historię? Poprzez zrozumienie tego, że postrzeganie wydarzeń w niej przedstawionych było potrzebne, aby zrozumieć różnice pomiędzy bólem a szczęściem i odkryć to, co nas naprawdę uszczęśliwia. Historia potoczyła się właśnie w ten sposób, abyśmy mogli dotrzeć do tego właśnie punktu zrozumienia, w którym jesteśmy obecnie.

Dopóki nie przebaczymy przeszłości w ten sposób, dotąd będziemy ją odgrywać w naszym postrzeganiu teraźniejszości. Cały Boży Plan polega na przebaczeniu. Historia potrzebna była nam, abyśmy mogli ujrzeć poprzez nią Piękno przebaczenia.

Do teraźniejszości idziemy nie poprzez czas, lecz poprzez zrozumienie, to jedyna droga do szczęścia. Czas nie ma tu znaczenia, liczą się decyzje życia. Jeśli idziemy w stronę Miłości, Wolności i Radości, jeżeli pozwalamy się prowadzić Głosowi serca, Naszemu Wspólnemu Wsparciu to odkrywamy własne szczęście, skąd Je czerpać, gdzie Je odkrywać. Słuchajmy Głosu Serca, Cudowności, Piękna. Kiedy go słuchamy? W tym samym momencie, w którym podejmujemy decyzję skierowaną w stronę pojednania Siebie z Tymi, których spotykamy na naszej wspólnej drodze.
Odtąd jesteśmy prowadzeni przez Tego, który wie, przez Głos naszych serc.

Komentarze - bez konieczności logowania!

Brak komentarzy.