Szczerość zawsze popłaca :)W Stronę Pojednania

Czy chcielibyśmy być w niebie, w którym panuje cisza i nie można nam się głośno śmiać lub śpiewać? Chcielibyśmy takiego nieba? Nie. Czy bylibyśmy wolni, gdyby nie wolno byłoby nam się odezwać do naszych ukochanych? Nie. Od zawsze komunikowaliśmy się, choć różnie to postrzegamy. Dzięki wzajemnej komunikacji widzimy to, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. To ona właśnie uświadamia nam to. 

To, co nam potrzeba to wzajemne zaufanie do tego, że łączy nas miłość. Abyśmy mogli uświadomić sobie nawzajem jak się bardzo kochamy z racji tego, kim jesteśmy niezbędna jest wzajemna komunikacja skierowana w stronę miłości.

Wzajemna komunikacja miłości sprawia, że uświadamiamy sobie to, jak wielka jest w nas Miłość i jakie to jest cudowne uczucie żyć tam, gdzie panuje śmiech, radość, wzajemna miłość, a każdy, będąc całkowicie wolnym na swój własny sposób wyraża własne szczęście i dzieli się nim z ukochanymi.

Przy każdym spotkaniu, przy każdym geście podejmujemy decyzję odnośnie tego czy zareagować uśmiechem czy gniewem, złością czy miłością, zniewoleniem czy uwolnieniem. Dostajemy to, co dajemy.

Dzielmy się miłością, przebaczmy sobie wszystkie winy, bo jesteśmy niewinni, być może czasem zaślepieni swoim własnym koszmarem, ale na jawie jesteśmy niewinni.

Aby piękny sen stał się snem na jawie dzielmy się spokojem przy lęku i przy spokoju, miłością przy nienawiści i przy miłości, pogodą przy burzy i przy pogodzie.

Komentarze - bez konieczności logowania!

Brak komentarzy.