W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jak był do tej pory. Jiddu Krishnamurti

GoSt-Barefoots – powrót do przeszłości

Jeżeli szukacie nowych doświadczeń w zakresie obuwia, choć rodem z średniowiecza, oto propozycja dla was! PaleoBarefoots ® to minimalistyczna linia obuwia, produkowana przez niemiecką firmę GoStBrefoots, której głównym materiałem jest metal w formie kolczugi. Buty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej tworzącej siatkę pierścieni. Nie posiadają żadnej amortyzacji, ani wkładki, nie chronią również przed zimnem. Jak twierdzi producent, są praktycznie niezniszczalne.

Obuwie ma przede wszystkim chronić stopy i zapewniać autentyczne odczucie chodzenia boso. Przeznaczone jest głównie do podłoży naturalnych i odpowiednie do pracy na lądzie i w wodzie. Oprócz wysokiego bezpieczeństwa, ta nowoczesna kolczuga oferować ma wysoką przyczepności na glebach naturalnych.

Firma ciągle się rozwija i udoskonala swoje produkty, czego wynikiem są „łapy”, które z łatwością można nałożyć na posiadane już modele butów i uczynić je bardziej miejskimi, tj. odpowiednimi do chodzenia po betonie, asfalcie czy żwirze. Ponadto, można zaopatrzyć się w specjalne skarpetki, jeżeli posiadamy bardziej wrażliwą skórę.

Proponowane ciekawostkiKomentarze (0)

Brak komentarzy.