Dobrze jest dzielić się wiarą, gdy wiarą jest miłość :) Tomasz Juda

Swiss Room Box– najmniejszy wielofunkcyjny dom w pudełku

Swiss RoomBox to innowacyjny system pozwalający w magiczny sposób zmienić zwykły samochód w kampera. A na czym polega jego magia i czym różni się od pozostałych domorosłych konstrukcji? Otóż jest to system, który może być instalowany do większości samochodów dzięki modułowej konstrukcji i różnym sposobom konfiguracji. Wygląda to niczym puzzle i zestaw można dostosować do własnych potrzeb (nie tylko wymagań samochodowych).

Montaż jest bardzo łatwy i stosunkowo szybki. W zależności od wybranego modelu, możemy cieszyć się kuchnią, prysznicem, jadalnią, zlewem, a nawet łóżkiem. Zaawansowana technologia zapewnia komfort ciepłej wody, gazu i energii elektrycznej w 220V, 12V i 5V USB, a inteligentny system kontroli napięcia monitoruje stan akumulatora samochodowego.

Pomysłowy zestaw nie wymaga żadnych modyfikacji w samochodzie, w czasie krótszym niż 30 minut można go łatwo odinstalować i skorzystać z przestrzeni bagażnika pojazdu do innych celów. W pozycji zamkniętej, jego minimalna wielkość pozwala na korzystanie z wszystkich miejsc pasażerskich w czasie podróży.


Proponowane ciekawostkiKomentarze (0)

Brak komentarzy.